1988 Yılında OTİNGO MATBACILIK unvanıyla Maltepe/Bayrampaşa’da kuruluşunu gerçekleştiren firmamız, Tekstil sektörüne Karton Etiket , Kutu, Kumaş Baskı Etiket vb . üretim’lere ağırlık veren bir altyapı oluşturmuş ve kısa süreçte Tekstil Dünyasının önemli markalarının onaylı üreticisi olmayı başararak yurtiçi ve yurtdışı firmalar için üretim yapmaya başlamıştır.

2006 Yılı sonlarında Şirket Yönetiminin kararları doğrultusunda Flexo bobin parkurumuzu oluşturduk ve yapışkanlı/yapışkansız etiket - ambalaj üretimine başlayarak Endüstriyel Pazarda ilaç, gıda, içecek, kozmetik firmaları için üretim yapmayı hedefledik..

2008 yılı itibarıyla ilaç, ve gıda sektörüne yönelik ofset kutu ambalaj üretimi için makine parkur ve ekipmanlarımıza Destek düzenlemeler yaparak ve yatırımlarımızı bu alanda yoğunlaştırarak Güneşli/Bağcılar’da 2.500 m2 üretim tesisimizde konumlandık ve kurumsal çalışmalarımıza hız kazandırdık.

Kalite Yönetimi, Entegre İşletim Sistemi, İş Güvenliği, Sağlık İlk Yardım konularında Danışmanlarımızla çalışmaktayız.

Nitelikli üretimin ; nitelikli personel, nitelikli makine parkuru , kurumsal firma ve üretim yapılanması ile mümkün olacağının bilinci ve bilgisi ile yol alıyoruz.